Hero Online - BG Forum
Hero Online - BG Forum
Hero Online - BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hero Online - BG Forum

това е българиският саит на играта Hero Online тук можете да намерите интересна иформация за задачите в играта и още много неща
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 THE REPORT OF A BIRTH

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pesho
Начинаещ



Posts : 14
Points : 31
Join date : 17.01.2010

THE REPORT OF A BIRTH Empty
ПисанеЗаглавие: THE REPORT OF A BIRTH   THE REPORT OF A BIRTH I_icon_minitimeНед Яну 17, 2010 9:55 pm

Здравейте,
Започнах да играя преди една седмица хареса ми играта много само едно нещо не разбрах и не знам какво трябва да се прави.
В инвентара имам един итем на име THE REPORT OF A BIRTH не мога да го изхвърля нито да го продам. Crying or Very sad
Опитах се няколко неща да направя за да го махна но не става. pale
Ако някой знае къде трябва да се ходи или как да го махна да пише.
Върнете се в началото Go down
maddev1l
Луд с картечница
maddev1l


Posts : 72
Points : 108
Join date : 07.10.2009
Age : 31

THE REPORT OF A BIRTH Empty
ПисанеЗаглавие: ...   THE REPORT OF A BIRTH I_icon_minitimeПон Яну 18, 2010 11:18 pm

това беше един стар евент и се взимаше от Event Maniger в DC :} но сега вече неможеш да го минеш ... Sad
защото вече има коледен евент , ако искаш можеш да го махнеш като си купиш Blasket (пордава се на всяка таверна ) и така о.О това е ... ако имаш още вапроси питаи Arrow Arrow Question bounce
Върнете се в началото Go down
pesho
Начинаещ



Posts : 14
Points : 31
Join date : 17.01.2010

THE REPORT OF A BIRTH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: THE REPORT OF A BIRTH   THE REPORT OF A BIRTH I_icon_minitimeСря Яну 20, 2010 8:51 pm

Мерси много имам още един въпрос, вече съм 50 левел и трябва да взема следваща професия къде и как да я взема ?
(извинявам се ако мястото на този въпрос не е тук)


cheers
Върнете се в началото Go down
maddev1l
Луд с картечница
maddev1l


Posts : 72
Points : 108
Join date : 07.10.2009
Age : 31

THE REPORT OF A BIRTH Empty
ПисанеЗаглавие: ...   THE REPORT OF A BIRTH I_icon_minitimeПет Яну 22, 2010 6:04 pm

ами не му е мястото ама админа ще ни бие после Twisted Evil Arrow Very Happy така
отиди в DC ( Dragon Castle) и намери каде е House Manager ... и от него се взима :}
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





THE REPORT OF A BIRTH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: THE REPORT OF A BIRTH   THE REPORT OF A BIRTH I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
THE REPORT OF A BIRTH
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hero Online - BG Forum :: Администрация :: Оплаквания-
Идете на: